ul. Jawornicka 8/5, 60-161 Poznań 61 886 49 90 kontakt@szymex.pl

Systemy Domofonowe | SZYMEX POZNAŃ

    Jesteś tutaj!
  • home
  • Systemy Domofonowe

Systemy domofonowe, czyli wszystko pod Twoją kontrolą

Szymex współpracuje z wiodącymi producentami kompleksowych rozwiązań w zakresie systemów domofonowych, wideodomofonowych oraz łączności dla domu. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór innowacyjnych rozwiązań opartych na najnowszych technologiach.

Dla domów jednorodzinnych

Kompleksowe zestawy zawierające wszystkie niezbędne elementy do montażu systemu wideodomofonowego w domach jednorodzinnych oraz budynkach do 24 mieszkań.

Dla większych budynków

Innowacyjny, w pełni cyfrowy system wideodomofonowy, działający z wykorzystaniem dwóch niespolaryzowanych przewodów od początku do końca instalacji.

Nowoczesny rozwiązanie cechujące się łatwą instalacją i konserwacją.

Wideodomofony, czyli wszystko, czego potrzebujesz!

  • Monitory: otwierają drzwi do świata możliwości komunikacji, zapewniając bezpieczeństwo oraz komfort w domu. W ofercie dostępne są monitory o podstawowych parametrach oraz wideodomofony IP, które można zintegrować z systemami inteligentnego domu.
  • Unifony: estetyka i funkcjonalności dostosowane do preferencji użytkownika końcowego.
  • Panele Zewnętrzne: szeroka gama paneli audio i wideo, w tym modułowych i uniwersalnych, wandaloodpornych oraz urządzeń z dotykowymi ekranami o najwyższym designie.
  • NOWOŚĆ! Smartdomofony: pozwalają odbierać połączenia z domofonu na smartfonie i tablecie. Odbierzesz połączenia z dowolnego miejsca.

Halo? Poznajmy się!

Dzięki systemom domofonowym Twój dom będzie miejscem bezpiecznym, komfortowym i dostosowanym do najnowszych technologii. A dzięki opiniom o firmie Szymex wiesz, że nasza współpraca przebiegnie profesjonalnie i na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do kontaktu! Wspólnie znajdźmy rozwiązania idealnie odpowiadające Twoim potrzebom!

X