« powrót

» Produkty

Panasonic KX-TCA364CE

Wzmocniona słuchawka DECT, zgodna ze standardem IP64

Wielokomórkowy system DECT oferuje prawdziwą mobilność, doskonale sprawdzającą się w każdej firmie, bez względu czy to biuro, fabryka, magazyn, supermarket, czy inne duże pomieszczenie. Wielokomórkowy system DECT firmy Panasonic zapewnia stały kontakt ze współpracownikami oraz Klientami nawet podczas przemieszczania się po terenie przedsiębiorstwa.

Wielokomórkowy system DECT to zintegrowane bezprzewodowe rozwiązanie mobilne przeznaczone szczególnie do wykorzystania z centralami telefonicznymi firmy Panasonic. System zapewnia automatyczny Hand Over pomiędzy rozmieszczonymi na terenie przedsiębiorstwa antenami radiowymi - znacząco zwiększając zasięg działania systemu, a dzięki temu oferuje prawdziwie mobilną komunikację, nawet na dużych obszarach.

Elastyczność i mobilność w dynamicznym środowisku biurowym jest niezbędna. Teraz bezprzewodowe telefony mogą być zintegrowane z systemami telefonicznymi, umożliwiając użytkownikom korzystanie z wszystkich dogodności telefonii, podczas poruszania się po firmie, wewnątrz jak i na zewnątrz. Wzmocnione wykonanie jest jednym z elementów funkcjonalności telefonu, tak samo, jak przycisk nawigacyjny, podświetlenie ekranu i klawiatury, system głośnomówiący oraz szeroki wybór melodii, sprawiając, że komunikacja będzie szybsza i łatwiejsza.

Wytrzymały telefon DECT firmy Panasonic model KX-TCA364CE jest ergonomicznie zaprojektowanym, prostym w użyciu, ekstremalnie wytrzymałym i efektywnym kosztowo korporacyjnym telefonem bezprzewodowym, zaprojektowanym tak, aby spełniał, a nawet przekraczał, wymagania środowiska ekstremalnych warunków pracy. Mocna, wytrzymała słuchawka, w pełni zgodna ze standardem IP64, co oznacza, że jest odporna na wnikanie ekstremalnie drobnego kurzu i pyłu oraz na zachlapania wodą. Dzięki wzmocnionej obudowie oraz pełnemu dostępowi do funkcjonalności korporacyjnej centrali telefonicznej, bezprzewodowy telefon DECT KX-TCA364CE jest idealnym narzędziem w wymagającym środowisku pracy, takim jak hale produkcyjne, fabryki, służba zdrowia, sklepy wielkopowierzchniowe lub magazyny.