« powrót

» Produkty

Panasonic KX-TDE600NE

Centrala Pure IP KX-TDE600 jest zaawansowanym korporacyjnym rozwiązaniem komunikacyjnym udostępniającym funkcje telefonii IP oraz komunikację zarówno w lokalnych, jak i szerokopasmowych sieciach IP.

Centrala Panasonic KX-TDE600 jest oparta na tych samych zintegrowanych rozwiązaniach modeli ?Pure IP PBX? co centrale KX-TDE100 / 200.

Jako zaawansowane platformy komunikacyjne przeznaczone do pracy w środowisku sieciowym opartym na IP, obsługujące zarówno sieciowe, jak i biurkowe urządzenia SIP, przygotowane do integracji produkty z serii KX-TDE obsługują szeroki wybór zaawansowanych telefonów IP, jak również cyfrowych linii wewnętrznych oraz linii miejskich ISDN.

Systemy KX-TDE są skonstruowane jako środowiska dla aplikacji biznesowych oraz wypełnione ważnymi telefonicznymi aplikacjami biznesowymi i dzięki temu mogą z łatwością spełniać potrzeby komunikacji biznesowej w XXI wieku. Skierowane do średnich i dużych przedsiębiorstw, jedno lub wielooddziałowych, centrale TDE600 są mile widzianym członkiem rodziny narzędzi wspierających obsługę oczekiwań klientów.