« powrót

» Produkty

Fermax ewoluuje w kierunku nowej kolekcji zestawów video, tak aby były odpowiedzią na potrzeby domków jednorodzinnych, biur oraz małych budynków mieszkalnych. Kompaktowa kolekcja. Zachowując formę zestawu oferuje ten sam komfort dla budynków jednorodzinnych jak i każdej instalacji maksymalnie do 8 lokali. Cała gama zestawów zawiera ten sam odbiornik oraz wszystkie podstawowe elementy dla instalacji. Ponadto zestawy zawierają najbardziej ekskluzywne urządzenia: monitor iLOFT PURE oraz PANEL CITY z przyciskami. Technologia VDS, w której pracują pozwala na instalację przy okablowaniu: 3 żyły + przewód koncentryczny lub UTP CAT5 lub 5 żył. Pozwala to na wymianę analogowych urządzeń na cyfrowy system video.

NA ZEWNĄTRZ

CITYLINE - luksusowy panel video FERMAX. Najbardziej wytrzymały i elegancki panel.
Produkowany z anodowanego aluminium odpornego na najbardziej niekorzystne warunki atmosferyczne. Szczelne przyciski (IP66) wytrzymują 100.000 przyciśnięć w 48 godzin. Zawiera moduł kamery kolorowej z dodatkowym doświetleniem dla lepszego obrazu w ciemności.

WEWNĄTRZ

Monitor iLOFT PURE. Wygodniejszy i prostszy. Matowe wykończenie oraz minimalistyczna estetyka. 3,5?? kolorowy wyświetlacz oraz głośnomówiąca komunikacja. Nie posiada słuchawki i jest prosty w obsłudze. Z najwyższą jakością audio. Jego natynkowy montaż pozwala na użycie zarówno w nowych budynkach jak i przy modernizacjach. Przyjazne użytkownikowi Menu ekranowe dla łatwego ?wyboru dzwonka? lub funkcji ?nie przeszkadzać?.

<a href="http://szymex.pl/katalogi/iloft.pdf">Katalog iLOFT</a>