« powrót

» Usługi


Telekomunikacja

Oferujemy Państwu profesjonalne systemy telekomunikacyjne zarówno dla małych firm jak i wielooddziałowych przedsiębiorstw. Nowoczesne centrale telefoniczne w znacznym stopniu ułatwiają komunikacje w obrębie przedsiębiorstwa. Nie ma znaczenia czy firma mieści się w jednym budynku czy jest rozproszona po całym świecie. Dzięki możliwości sieciowania central, pracownicy oddaleni od siebie o setki kilometrów kontaktują się między sobą tak, jakby znajdowali się w sąsiednich pomieszczeniach.
Centrale telefoniczne posiadają również szereg przydatnych usług i są to między innymi: bilingi, zapowiedzi słowne, funkcja mobilnego telefonu równoległego, wielopoziomowe kierowanie połączeń przychodzących, funkcja automatycznego wyszukiwania ścieżki połączenia na podstawie numeru wybranego przez inicjatora połączenia i jego prezentacji, czy też LCR - wybór najtańszej drogi połączeniowej.


Montaż central telefonicznych

Specjalizujemy się w instalacji cyfrowych, analogowych oraz VoIP-owych central telefonicznych takich marek jak: Alcatel, Panasonic, Slican.Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne

Okablowanie strukturalne

Wykonujemy certyfikowane sieci komputerowe oraz telefoniczne w oparciu o produkty firmy 3M, posiadające 25 letnią gwarancję systemową.


Telewizja przemysłowa

Systemy zabezpieczeń

Domofony i wideofony

Sieci energetyczne