« powrót

» Produkty

Panasonic KX-TCA175CE

Standardowy biznesowy telefon DECT

Wielobazowe systemy DECT zapewniają autentyczną mobilność. Niezależnie od tego, czy użytkownik znajduje się w biurze, fabryce, hurtowni, supermarkecie, czy w innej dużej placówce, wielobazowe systemy DECT Panasonic zapewniają stałą łączność ze współpracownikami i klientami nawet w przypadku konieczności poruszania się po całym obszarze miejsca pracy.

Wielobazowe systemy DECT System są zintegrowanymi rozwiązaniami mobilnej komunikacji zaprojektowanymi pod kątem współpracy z centralami PBX Panasonic. System ten zapewnia automatyczne przekazywanie obsługi między zainstalowanymi bezprzewodowymi stacjami bazowymi - zwiększając zasięg i zapewniając prawdziwą mobilność nawet w obszernych budynkach.

Elastyczność i mobilność odgrywają zasadniczą rolę w zapracowanych otoczeniach biurowych. Teraz telefony bezprzewodowe mogą zostać zintegrowane z systemem telefonicznym umożliwiając użytkownikom korzystanie ze wszystkich zalet telefonów biurkowych podczas przemieszczania się po terenie przedsiębiorstwa zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Elegancka, lekka konstrukcja oferuje wiele funkcji, łącznie z przyciskiem nawigacyjnym, podświetleniem, system głośno mówiący oraz wybór melodii dzwonka czyniących komunikację szybszą i łatwiejszą.