« powrót

» Produkty

Panasonic KX-TDE100CE

Centrala Pure IP KX-TDE100 jest zaawansowanym korporacyjnym rozwiązaniem komunikacyjnym udostępniającym funkcje telefonii IP oraz komunikację zarówno w lokalnych, jak i szerokopasmowych sieciach IP.

Centrale IP Panasonic z serii KX-TDE są zaawansowanymi platformami komunikacyjnymi przeznaczonymi do pracy w środowiskach sieciowych opartych na IP. W celu zapewnienia maksymalnej elastyczności oferują one obsługę biurkowych i sieciowych urządzeń SIP, szeroki wybór zaawansowanych telefonów IP, jak również standardowych cyfrowych i analogowych linii wewnętrznych oraz obsługę linii cyfrowych miejskich i linii ISDN.

Po połączeniu ze środowiskiem aplikacji biznesowych uzyskuje się system przygotowany na wypełnianie potrzeb komunikacji biznesowej XXI wieku, z tempem jego przemian dostosowanym do własnych wymagań.

Prosta i płynna ścieżka migracji jest kluczem do bezproblemowego przechodzenia klientów na rozwiązania zintegrowane. Istniejące systemy KX-TDA mogą zostać łatwo zaktualizowane do systemów KX-TDE dzięki prostej wymianie karty procesora (IPCMPR) zapewniając dostęp do wszystkich zalet nowych funkcji oraz korzyści wynikających z prawdziwej integracji.